Jan Albrecht MasterChef 2023

FoodBloger

Nahrávání....

1 Hodnocení on “Jan Albrecht MasterChef 2023”

Celkové hodnocení
 • FoodManiac Listing Owner

  Sensa Fine Food Bistro – Hodnocení Honzy Albrechta(MasterChef 2023)

  Znáte Nikkei kuchyni? Tak mrkejte, protože pražská restaurace Sensa vám ji naservíruje v té nejlepší podobě.

  Tenhle super koncept, kde se míchá peruánská a japonská kuchyně, vás bude hodně bavit. Všechno je barevné a skvěle vymyšlené, tak aby se dalo jídlo sdílet u jednoho stolu a každý si mohl ochutnat víc jídel. Vlastně celý večer mi přišel jako kdybych byl na streetfood festivalu. Šefkuchař Jan Volšička zdařile vychází z původních receptů a tradičních jídel, které právě můžete znát ze streetfoodu, všechno do sebe zapadá a je to dotažené do posledního detailu. Ve čtyřech jsme měli možnost ochutnat téměř celé menu a byla to krásná dlouhá jízda.

  Těžko bych vypíchnul jen jedno jídlo, to prostě nejde, všechno bylo naprosto parádní. U předkrmů mě moc bavil lososový ceviche, který je díky použití kokosového mléka jemný a s méně výraznou kyselostí. Určitě musíte ochutnat křupavou rýži, boží tatarák, vyhlášené gyozy, svěží tuňákové tacos nebo Wagyu slidery. U hlavních chodů mě moc bavilo červené kari, které bylo naprosto dokonalé v chuti i konzistencí a tak krémové. Pak určitě křupavý bůček, který v kombinaci se sladkým vodním melounem hodně překvapí nebo tak dokonale připraveného lososa s rizotem na peruánský způsob.

  K tomuhle streetfood zažitku si přidejte skvěle poskládaný vinný lístek chytře postavený tak aby si vybral každý včetně parádních koktejlů. Servis celý zážitek podtrhnul a jako poslední článek v řetězci na nás přenesl nadšení a zápal, který je tady z celého týmu znát.

Zanechat hodnocení

Vyberte hodnocení

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.
Nahrávání....

Business Hour

Address

Ukázat cestu