|

Vallmo Martina Makovičky #FOODMANIAC

Vallmo je pro mě ukázkou, že české suroviny nemusí být nudné, že česká kuchyně nemusí být těžká a hlavně, že česká kuchyně je něco so tady máme odjakživa a v každém z nás. Je třeba dát předsudky stranou vyhrnout rukávy a pustit se do práce. Přesně tohle tady dělají. Jejich práce se odehrává minimálně z poloviny v terénu, kde hledají podobné srdcaře a patrioty. Problémy zde nazývají výzvami a rozhodně si nic nezjednodušují. Nečekejte tady naškrobené prostředí a cinkající příbory, ale určitě očekávejte profesionalitu, která se neschovává za značková vína a snobské produkty, ale profesionalitu ve smyslu být každý den lepší a připravit vám nezapomenutelný zážitek.

Jsou to střípky nebo zrníčka makovice, které dohromady tvoří rytmicky chrastící makovici.:-)

Jan Albrecht – MasterChef 2023

1. díl Vallmo Martina Makovičky z produkce #FOODMANIAC

1. díl Vallmo Martina Makovičky z produkce #FOODMANIAC – Parta srdcařů nám ukázala, jak se to má dělat. Martin a jeho tým jsou velkou inspirací pro všechny v gastru a i pro ty, kteří uvažují o studiu.

Jsem rád, že takové projekty vznikají pod taktovkou lidí, kteří to myslí vážně, zajímají se o obor a chtějí ho posouvat i v očích široké veřejnosti. Gastronomie toto potřebuje stále víc. Děkuji celému týmu FOODMANIAC za jejich spolupráci.

Martin Makovička – Vallmo Restaurant

#FOODMANIAC je průvodce světem gastronomie, kde jídlo je tím, co nás spojuje. Připojte se k naší komunitě a objevujte nové chutě a zážitky každý den. Ambasador projektu je @Honza Albrecht – aktuální vítěz soutěže MasterChef Česko 2023.

FoodManiac
Author: FoodManiac

Podobné příspěvky

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.