|

Předpremiéra dokumentu #FOODMANIAC

58. MFF Karlovy Vary se koná 28. 6. — 6. 7. 2024

V rámci mezinárodního filmového festivalu v Karlových Varech uvedl 30.6.2024 Honza Albrecht svůj dokument o restauracích a lidech v gastronomii #FOODMANIAC.

První 2 díly dokumentů #FOODMANIAC o lidech v gastronomii.

VALLMO Martina Makovičky #FOODMANIAC

Tradá.. první díl naši, věřím že nekonečné, série. Vydej se s námi po stopách skvělého jídla. Zjistili jsme, že pokud chceme přinést něco víc, je třeba delší formát a že naši hlavni hrdinové si zaslouží víc prostoru než povrchní a krátké videjko. Děkujeme restauraci VALLMO , že jsme mohli začít právě tady.

BIG SMOKERS #FOODMANIAC

Big Smokers Tady nevědí co je kompromis a možná to dělají víc autenticky než tam kde to vymysleli. Ultimátní koncept BBQ dotažený do posledního detailu. Šťavnatý a zauzený příděly masa vás vtáhnou do hry a nepustí. Je to zábava a opravdové řemeslo bez zbytečných řečí. Jestli existují čistý koncept, tak je to právě tady. Oheň, kouř, maso a čus. – Honza Albrecht Silva Nenápadná megastars na gastroscéně, která naprosto zná své poslání. Pracovitost, talent, vzdělání a praxe podtržená neuvěřitelnou pokorou. Tohle vše z ní dělá šéfku a majitelku, pro kterou pracují týpci do kterých bys to neřekl. Autorita z podstaty. – Honza Albrecht Vydej se s námi po stopách skvělého jídla. Zjistili jsme, že pokud chceme přinést něco víc, je třeba delší formát a že naši hlavni hrdinové si zaslouží víc prostoru než povrchní a krátké videjko. Děkujeme restauraci BIG SMOKERS, Silvi Kratochvílové a Tomáši Oujezdskému.

Kde nás uvidíte

  • Chlum u Třeboně – 13. červenec 2024
  • Chrudim – 27. července 2024
  • Hradec Králové – 10. srpna 2024
  • Havířov – 24. srpna 2024
  • Znojmo – 7. září 2024
  • Brno – 14. září 2024
  • Praha – 21. září 2024

#FOODMANIAC

#FOODMANIAC je průvodce světem gastronomie, kde jídlo je tím, co nás spojuje. Připojte se k naší komunitě a objevujte nové chutě a zážitky každý den. Ambasador projektu je Honza Albrecht – aktuální vítěz soutěže MasterChef Česko 2023.

#FOODMANIAC.cz

FoodManiac
Author: FoodManiac

Podobné příspěvky

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.