|

SenSa Bistro – Neskutečná večeře

Tohle bylo parádní! 🤩 Návštěva @sensabistro byla neskutečnej gastro zážitek od začátku do konce – taky jsme tam byli 5 hodin a ještě stihli pokecat s @jan_volsicka, který nám představil koncept Nikkei kuchyně. Chystáte se @sensabistro navštívit taky? 😊 V rámci projektu @FoodManiacCZ navštívil Honza Albrecht (MasterChef 2023) skvělou restauraci SenSa Fine Food Bistro v Praze, Senovážná 1394/8. Rezervace +420 770 183 717. Více na https://foodmaniac.cz/podnik/praha-2/sensa-fine-food-bistro/ Sledujte Honzovu roadshow.

Hodnocení Honzy Albrechta(MasterChef 2023)

Sensa Fine Food Bistro

Znáte Nikkei kuchyni? Tak mrkejte, protože pražská restaurace Sensa Bistro vám ji naservíruje v té nejlepší podobě.

Tenhle super koncept, kde se míchá peruánská a japonská kuchyně, vás bude hodně bavit. Všechno je barevné a skvěle vymyšlené, tak aby se dalo jídlo sdílet u jednoho stolu a každý si mohl ochutnat víc jídel. Vlastně celý večer mi přišel jako kdybych byl na streetfood festivalu. Šefkuchař Jan Volšička zdařile vychází z původních receptů a tradičních jídel, které právě můžete znát ze streetfoodu, všechno do sebe zapadá a je to dotažené do posledního detailu. Ve čtyřech jsme měli možnost ochutnat téměř celé menu a byla to krásná dlouhá jízda.

Těžko bych vypíchnul jen jedno jídlo, to prostě nejde, všechno bylo naprosto parádní. U předkrmů mě moc bavil lososový ceviche, který je díky použití kokosového mléka jemný a s méně výraznou kyselostí. Určitě musíte ochutnat křupavou rýži, boží tatarák, vyhlášené gyozy, svěží tuňákové tacos nebo Wagyu slidery. U hlavních chodů mě moc bavilo červené kari, které bylo naprosto dokonalé v chuti i konzistencí a tak krémové. Pak určitě křupavý bůček, který v kombinaci se sladkým vodním melounem hodně překvapí nebo tak dokonale připraveného lososa s rizotem na peruánský způsob.

K tomuhle streetfood zažitku si přidejte skvěle poskládaný vinný lístek chytře postavený tak aby si vybral každý včetně parádních koktejlů. Servis celý zážitek podtrhnul a jako poslední článek v řetězci na nás přenesl nadšení a zápal, který je tady z celého týmu znát.

Nechte se zlákat na kulinářskou cestu, která vás provede rozmanitou paletou receptů z Asie, Středomoří a Blízkého východu. Naše menu se neustále mění, abychom překvapovali i ty nejnáročnější gurmány a zaručili vám vždy jedinečný gastronomický zážitek.

FoodManiac
Author: FoodManiac

Podobné příspěvky

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.